1. דף הבית
  2. החברה
  3. אודות


אודות

עגם הינה חלוצת יצרני הגרורים והנתמכים מזה 45 שנה.

ההצלחה של עגם נגזרת מהדחף שלנו להצטיין ולעלות על הרגיל, להשיג רמה של יעילות, פשטות ואמינות אשר לעתים נדירות פוגשים. החוויה בעגם אמנם מתחילה בשלב ההיכרות והמכירה אך מתבשלת למיטבה מתי שמגיעה לצוות ההנדסי אשר חותר בהתמדה להשגת הפתרון האופטימלי ללקוח, במוקדם.

אנחנו תמיד עם אוזן קשבת לתעשייה, לשוק וללקוחות שלנו. אנו מתמחים בהמצאת פתרונות טכנולוגיים חדשניים, ומביאים את כושר ההמצאה והגמישות שלנו להגשמת הציפיות של לקוחותינו, תוך הבטחת ההמשכיות של ההצלחה.

יכולות התכנון, היצור והסמכות האיכות של עגם בתחומים השונים פתחו לה שערים בתעשייה הביטחונית, כיום עגם נמנית בין המפעלים המוסמכים והחיוניים והספקים הגדולים של משרד הבטחון וכלל התעשייה הבטחונית. כמו כן עגם נחשבת למוקד ידע ושותף נבחר בפרויקטים ייחודיים.

עגם חרטה על דגלה את הסיסמא "עם עגם יוצאים לדרך" מתוך ניסיון רב שנים של ייצור גרורים ונתמכים אשר אינן מאבדים מטיבן וערכן ולכן השירותים של עגם נמנים לחווית קצה לקצה, לשם כך, לעגם יש מערך שירות ותחזוקה מהמובילים והמקצועיים בארץ, לחברה מוסך מורשה בסמוך למפעל המשמש כמרכז תחזוקה שלם. בנוסף החברה מפעילה שירות תיקוני דרך 24/7 בכל הארץ.

על מנת להמשיך ולהוביל את תחום הנתמכים והנגררים עגם תמיד חותרת לעיבוי מערך השיווק והשירות ויצירת שיתופי פעולה חדשים כחלק ממסע החיפוש אחר הפתרון האידאלי ללקוחותיה.

חברת עגם מתחייבת להמשיך ולשמור על איכות אמינות ושירות לאורך כל הדרך, התחייבות זו היא לספקים וללקוחות כאחד.

logo בניית אתרים